SON DAKİKA

MEDYA SAMSUN
umraniye ankara

HAYDİ ÇOCUKLAR SÜNNETE KAYITLAR BAŞLADI

HAYDİ ÇOCUKLAR SÜNNETE KAYITLAR BAŞLADI
Bu haber 26 Haziran 2019 - 12:02 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlkadım Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Toplu Sünnet Şöleni bu yılda gerçekleşecek. Temmuz ayında yapılması planlanan Toplu Sünnet Şöleni için kayıtlar başladı.

İlkadım Belediyesi düzenlediği ve geleneksel hale gelen Toplu sünnet kayıtları başladı.İlkadım’da ikamet eden ve maddi imkanı bulunmayan, 03-14 yaş arası çocuklar modern cerrahi yöntemlerle, hastane koşullarında ücretsiz olarak sünnet ettirilecek. Temmuz ayında yapılması planlanan ‘Toplu Sünnet Şöleni’ ne kayıtlar belediye tarafından 12 Temmuz’a kadar mahalle muhtarlıklarına bırakılan formu yoluyla yapılacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen şölende çocuklara sünnet kıyafetleri de hediye edilecek.

SÜPRİZ EĞLENCELER DÜZENLENECEK

Sürpriz eğlenceler ve animasyon gösterileriyle dolu olacak sünnet şöleninde anne babalar için erkek evlatlarının ilk mürüvvetini gördüğü, mutlu oldukları günlerden biri olarak hatıralarında kalacağını dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”İlkadım’da yaşayan çocuklarımızın bu mutluluklarını paylaşmaktan buna vesile olmaktan çok büyük bir haz duyuyorum. Bu geleneğimiz inşallah bundan sonraki yıllarda da devam edecektir.”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

SON DAKİKA