SON DAKİKA

MEDYA SAMSUN
umraniye ankara

İLKADIM’DA ELLER ÖPÜLDÜ MAAŞLAR YARIM ÖDENDİ BOYUNLAR BÜKÜK KALDI

İLKADIM’DA ELLER ÖPÜLDÜ MAAŞLAR YARIM ÖDENDİ BOYUNLAR BÜKÜK KALDI
Bu haber 09 Ağustos 2019 - 18:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlkadım Belediye çalışanları Kurban bayramına yine buruk giriyor. Bir süre önce İlkadım Belediyesi Encümen üyelerini gündem dışı toplayarak kredi kullanmak için onay alınmıştı. Kullanılacak kredi ile İlkadım belediyesi çalışanlarının ücret alacaklarının ödeneceği belirtilmişti. Ancak belediye çalışanları yine bayram öncesi maaşlarını eksik aldılar. Bin Lira maaş alan çalışanlar aldıkları ücret ile nasıl geçimlerini sağlayacaklarını düşünerek bayrama yine buruk olarak girdiler.

Başkan Demirtaş, bayram öncesi belediye çalışanlarına yarım maaş ödenmesi ile ilgili bir açıklama yapmazken Kurban Bayramı öncesi son iş gününde belediyenin tüm birimlerinde görev yapan personel ile tek tek bayramlaştı.

İlk olarak yeni hizmet binasında çalışan personeli ile bayramlaşan Başkan Demirtaş, ardından Temizlik ve Fen İşlerinde hizmet veren işçi ve memur personeliyle bir araya geldi.Çalışan personelinin Bayramını kutlayan Başkan Demirtaş, “İlçemizin değişiminde ve gelişiminde büyük emek sarf eden tüm personeline teşekkür ederiz” dedi.

”Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştiren özel günlerdir”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin  Demirtaş,” Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Küskünlerin barıştığı, dargınlıkların sona erdiği, güzel günlerin müjdecisi olan bir bayramı sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum.Kesilen kurbanların ve yapılan ibadetlerin Allah katında kabul olması diliyorum. Ayrıca her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da vatanı görevini yerine getiren tüm askerlerimizin Kurban Bayramlarını en samimi duygularımla kutluyor, canlarını vatan, millet ve devlet uğruna feda eden, sahip olduğumuz tüm değerleri bizlere armağan eden şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükran duygularımla anıyorum”dedi.

”Bayram süresince belediye ekipleri hizmette”

Bayram süresince vatandaşların sıkıntı yaşamamalarını ve bayramlarını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla belediye ekiplerinin görev başında olacağını da ifade eden Başkan Demirtaş, herhangi bir sorunla karşılaşan vatandaşların, istek ve şikayetlerini belediyeye bildirmelerini istedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

SON DAKİKA