SON DAKİKA

medya samsun
umraniye ankara

SAMSUN GAZİ DEVLET HASTANESİ’NDEN ANLAMLI SERGİ

SAMSUN GAZİ DEVLET HASTANESİ’NDEN ANLAMLI SERGİ
Bu haber 09 Eylül 2019 - 13:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Samsun Gazi Devlet Hastanesinde açılan  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in de katıldığı “ Topluma Kazandır Doğaya Can Ver” sergisi büyük beğeni topladı.

Tamamen atık malzemeler değerlendirilerek yapılan eserler hakkında bilgi veren Gazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emine Sehmen, sergilenen eserlerin büyük bölümünün atık malzemeler değerlendirilerek yapıldığını ifade ederek “Amacımız Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ndeki çalışanlarımız ve halk eğitim müdürlüğünde görevli hocalarımız tarafından yapılan el işi sanat eserlerimizin sergilenmesidir. Eserlerimizin büyük bölümü atık malzemelerden yapılmış olup, atıkların sanat eserine dönüştürülerek geri kazanılması sağlanmıştır.” dedi.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi fuaye alanındaki açılışı gerçekleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Ak Parti Samsun Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay keser ve konuklar sergiyi incelediler. Sergilenen eserlerin tamamen atık malzemelerden yapılmasını çok olumlu bulan Karaaslan, sergilenen eserleri inceleyerek eserlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi aldı. Sergi için eserler hazırlayanlara ve sergiyi organize eden Samsun Gazi Devlet hastanesi yöneticilerine teşekkür eden Karaaslan açılış pastasını kesti.


 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

SON DAKİKA