SON DAKİKA

MEDYA SAMSUN
umraniye ankara

TEKKEKÖY’DE KAYBOLAN KUTSİ AKICI’DAN 4 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR

TEKKEKÖY’DE KAYBOLAN KUTSİ AKICI’DAN 4 GÜNDÜR HABER ALINAMIYOR
Bu haber 09 Ağustos 2019 - 16:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz salı günü (4 gün önce) evinden dışarıya çıkan ve Tekkeköy Delikli Mağaralar civarında dolaşacağını eşine söyleyen 58 yaşındaki Kutsi Akıcı’dan bir daha haber alınamadı.

Görgü tanıkları tarafından en son 4 gün önce Tekkeköy Delikli Kayalar Mağarası’ndan Çınarlar Mahallesi’ne doğru yürürken görülen ve kalp rahatsızlığı olduğu ifade edilen Kutsi Akıcı’dan 4 gündür haber alınamıyor. kaybolduğu günden itibaren ailesi ve akrabaları ile birlikte AFAT ekipleri ve Jandarmanın da aramalara katılmasına rağmen kayıp şahıs hakkında herhangi bir bulguya rastlanmadı. Kayıp Kutsi Akıcı’nın eşi Kadriye Akıcı, ailecek perişan olduklarını kayıp eşinin ve ailesinin kimseyle herhangi bir husumetlerinin olmadığını ve aile içerisinde de herhangi bir sorunlarının olmadığını ifade ederken tek dileklerinin bir an önce sağ salim eşine kavuşmak olduğunu açıkladı. Arama kurtarma çalışmalarının devam ettiğini akrabalarının, çevre halkının, AFAT ekiplerin, arama köpeklerinin ve jandarma ekiplerinin arama çalışmalarının devam ettiğini ve arama çalışmaları için AKUT ekibinin de yarın arama çalışmalarına katılacağını ifade etti. Herkesin kayıp eşinin bulunması için kendilerine yardımcı olmalarını isteyen Akıcı, bir an önce eşine sağ salim kavuşmak istediklerini söyledi.

Kayıp Kutsi Akıcı’nın  Samsun Araştırma Hastanesi’nden müdür yardımcısı görevinde iken emekli olduğu ve bir süre önce kalp ameliyatı olduğu öğrenildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER

SON DAKİKA