medya samsun

CHP’den Samsun Halkına Samsunspor Çağrısı

CHP’den Samsun Halkına Samsunspor Çağrısı
Bu haber 14 Mayıs 2021 - 20:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP’den Samsun Halkına Samsunspor Çağrısı

CHP Samsun İl Başkanlığı tarafından yapılan çağrıda TFF 1. Lig’de Play-Off maçları oynayacak olan Samsunspor’un maçlarına kısıtlı da olsa seyirci alınması için Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Merkez Hakem Kurulu’na karşı tüm Samsunluların birlikte hareket etmesi ve ortak tavır gösterilmesi istendi.

CHP Samsun İl Başkanlığı tarafından yapılan çağrıda şu ifadelere yer verildi:

Tüm siyasi partiler, demokratik kitle örgütleri, dernekler ve Samsun kamuoyuna çağrımızdır.

Değerli Samsun’lular;

 

Milli mücadelenin ilk kıvılcımının çakıldığı millet olmanın ilk adımının atıldığı günün 102nci yılını büyük bir gururla kutladığımız bu günlerde haykırıyoruz ki Samsun; milli birliğin uyanışın, şahlanışın şehridir. Hiç kuşku yok ki şehrimiz Samsun’un tüm siyasi hesaplardan, bireysel beklentilerden ziyade ülkemizin hangi şehrinden gelirsek gelelim doyduğumuz, çocuklarımızı büyüttüğümüz, mutlu ve umutlu bir şekilde yaşadığımız şehirdir. Samsun’un en büyük ve onurlu markası Atatürk armalı Samsunspor’umuzdur.

Samsunspor sadece bir kulüp değil bir imajdır, şehrimizin markasıdır, Samsun’un dünyaya açılacak yüzüdür. Samsunspor bu şehrin bütün kutuplaşmalarını ortadan kaldıracak Samsun’un çimentosunu oluşturan birleştirici gücüdür. Samsunspor’umuz ve Kulüp Başkanımız Sayın Yüksel Yıldırım süper lig yolunda büyük mücadeleler vermekte ve bu zorlu yolda bir sürü haksızlığa uğrayarak Samsunspor ve Samsun için can siper hane emek vermektedir.

Buradan şehrimizin ekmeğini yemiş suyunu içmiş tüm Samsun’luları, siyasi partilerimizin tüm il ve ilçe başkanlarını, Samsun’un Milletvekillerini, başta Büyükşehir olmak üzere tüm belediye başkanlarını, demokratik kitle örgütlerinin ve derneklerimizin temsilcilerini tek yürek olarak

· Türkiye Futbol Federasyonu’na ve Merkez Hakem Kurulu’na çağrıda bulunmaya;

· TEMİZ VE ADİL BİR FUTBOL LİGİ İÇİN adil tutum talep etmeye,

· 1. Lig Play-Off Final maçlarının kısıtlı da olsa seyircili oynanması ile ilgili tüm mecradan çağrı yapmaya

Samsunspor’umuzun kader maçında 12nci güç olarak takımımızla taraftarını buluşturmak için tavır koymaya davet ediyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER